• Simple Item 24
  • Simple Item 23
  • Simple Item 22
  • Simple Item 21
  • Simple Item 19
  • Simple Item 18
  • Simple Item 17
  • Simple Item 15
  • Simple Item 13
  • Simple Item 12
  • Simple Item 11
  • Simple Item 10
  • Simple Item 9
  • Simple Item 8
  • Simple Item 7
  • Simple Item 6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18

Felső tagozat

A Kisfaludy Mihály Általános Iskola
és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
által szervezett környei kistérségi tanulmányi verseny

Természetismeret tantárgyból harmadik helyezést értek el:

Pesti Patrícia 5.b
Herczeg Ádám 6.d
Kovács Vivien 7.b
Letonai Edvin 8.b

Felkészítő tanár: Szemánné Dubovinszky Andrea, Horváth Gabriella, Molnárné Fonód Gizella

 

Bővebben: Természetismeret 2011 - 2012

Az iskola 50 éves programsorozatába szervesen illeszkedett a Helytörténeti vetélkedő.
A jó hangulatú vetélkedőre előzetes feladatokkal készültek a csapatok: művészeti alkotás készítése és egy köszöntő vers írása az ÔÇ×ünnepeltnekÔÇŁ.
A versenyen helytörténeti totó, Oroszlány és Majk régmúltjával kapcsolatos fejtörők, 50-es, 60-as évek Oroszlányáról készült képek felismerése, fogalmazás írása az oroszlányi szénbányászatról és egyéb érdekes feladatokat kaptak a diákok. A feladatokat az iskola történelem tanára, Járfás Mihály István állította össze.

 

Bővebben: Ságvári 50 - Helytörténeti vetélkedő

Logo Országos Számítástechnikai Tanulmányi Verseny

 országos döntő
 22. Orova Katinka, 6. b
 58. Baliga György 6.b

 

Felkészítő tanárok: Huma Erzsébet, Vicsainé Bercsényi Ágnes

 

Bővebben: Informatika 2011 - 2012

Karácsonyi képeslaprajzoló verseny

 

5. évfolyam
1. Nagy Anna 5. b
1. Chlebda Inez 5. b
1. Toplak Fanni 5. b
2. Ujvári Gergő 5. b
2. Kurucz Réka 5. a
3. Babai Kitti 5. d
3. Orava Pál 5. a

6. évfolyam
1. Sajgó Martina 6. d
1. Virág Izabella 6. a
2. Perle Rebeka 6. b
2. Hárs Zsófia 6. d
3. Orava Katinka 6. b
3. Torda Anna 6. b

7. évfolyam
1. Zavagyi Ildikó 7. b
2. Karvaj Szilvia 7. b
3. Farkas Renáta 7. c
3. Németh Noémi 7. b

8. évfolyam
1. Körmendy Anasztázia 8. c
1. Koller Martina 8. b
2. Balassa Cintia 8. a
3. Nagy Viktória 8.a

 

 

 

 

 

 

Kistérségi népdaléneklési verseny


5-6. osztály
1. Kiss Krisztofer 6.d
2. Szécsi Anna 6.d

7-8. osztály
1. Fenyvesi Levente 7.b
2. Bakos Anna 8.b

Különdíjas: Karvaj Szilvia 7.b

 

Bővebben: Ének 2011 - 2012

Elérhetőségek

Oroszlányi Hunyadi Mátyás Általános Iskola
Oroszlány, 2840 Havasi Márton utca 1-3.
Telefon: (34) 361-155, 361-145
Fax: (34) 361-155
Email: iskola[kukac]hunyadi.oroszlany.hu
OM: 031829

Iskolai alapítvány

"Szülők és Pedagógusok a Gyermekekért" alapítvány
Adószám: 19148463-1-11

Honlap elérhetősége: https://www.gyermekekertalapitvany.hu/